שרשרת לדים בייצור ישראלי!

אתם לא מוכנים להתפשר על ייצור ישראלי? חשוב לכם לתמוך בעסקים ישראלים בתקופת הקורונה המאתגרת? אנחנו ב"מאיר להב" מייצרים ומשווקים מגוון רחב של פתרונות תאורה כחול-לבן – לעסקים ופרטיים. כבר זמן רב שאתם רוצים להאיר את החצר, המרפסת או את העסק עם שרשראות תאורה בייצור ישראלי? הגעתם אל המקום הנכון!

תוכלו להתרשם ממגוון השרשראות המוצעות אצלנו כאן באתר! הדגמים המובילים:

לא יודעים באיזו מערכת תאורה לבחור? אנחנו זמינים לכם ונשמח להשיב לכם על כל שאלה מקצועית, לייעץ לכם ולהתאים לכם את פתרון התאורה האידיאלי בעבורכם!

שרשראות תאורה בייצור ישראלי

אז מה עושים עם שרשראות לדים בייצור ישראלי כחול לבן?

השרשראות שלנו מתאימות לשימוש פרטי, אך גם לתעשייה ולעסקים:

  • שרשראות תאורה לעיצוב הגינה או המרפסת
  • עיצוב ערים בחגים ומועדים מיוחדים. לדוגמא: יום העצמאות
  • תאורה לסוכה / ביתנים 
  • שרשראות תאורה לחללים חיצוניים במתחמי אירועים
  • תאורה מרהיבה ודקורטיבית לחלל הושבה חיצוני במסעדות ובתי קפה
  • פתרונות תאורה לתערוכות, ירידים וכנסים ועוד…

לבחור שרשרת תאורה ב-3 צעדים פשוטים:

  • ראשית, הגדירו לאן מיועדות שרשראות התאורה. לדוגמא: שרשראות לקישוט ערים ביום העצמאות. הסיבה: כל שרשרת מאופיינת בתכונות אחרות, ומטרתנו היא לשדך לכם את שרשרת התאורה המתאימה ביותר לשימושיכם.  
  • גודל השרשרת. אנחנו ממליצים למדוד את הרפת, רחבת הריקודים או המרפסת לפני שקונים שרשראות תאורה. מדידות מקדימות יאפשרו לכם לבחור שרשרת באורך מושלם!
  • תקציב. דעו מראש כמה אתם רוצים להשקיע בפרויקט התאורה. חשוב לדעת כי המחיר נקבע בהתאם לאורכה של שרשרת התאורה וסוגה. להצעת מחיר מלאה עבור פרויקט התאורה – בבית או בעסק, פנו אלינו! חשוב: ציינו בפנינו האם יש לכם דרישות/העדפות מיוחדות: כדורי תאורה מוגנים מפני מים, צבע שקוף או חלבי וכן הלאה…
  • מוצר כחול לבן  – תמיד מומלץ לעודד צרכנות מקומית ולרכוש מוצרים שהם בייצור מקומי, ישראלי וכחול לבן.

שרשראות תאורה – לא רק מאירות

מיותר לציין מהו תפקידן המרכזי של שרשראות התאורה. עם זאת, מה שכן ראוי לציון הוא התרומה הגדולה של השרשראות לעיצוב החלל. כך לדוגמא, במתחמי אירועים. שרשראות תאורה בייצור ישראלי מותקנות בגני האירועים המובילים בישראל באזור קבלת הפנים, החופה וגם ברחבת הריקודים. מעבר לתאורה המדויקת והחמימה, השרשראות תורמות לעיצוב הכללי ולאווירה קסומה. 

"יש לי דרך להתרשם מנראותן של שרשראות תאורה?"

בהחלט! אתם מוזמנים להיכנס לסקטור "גלריה" כאן באתר שלנו, ולהתרשם מתיק עבודות מגוון. התמונות ששיתפנו מייצגות פרויקטים נבחרים ממתחמי אירועים, רפתות ורחובות ערים. במידה ותרצו להתרשם מעבודות נוספות, נשמח לשתף אתכם. 

"מערכות התאורה שלכם מתאימות לתנאי חוץ?"

בוודאי! ניתן להתקין את שרשראות התאורה שלנו בלולים, רפתות, חממות, בחצרות וברחבי הערים. לפני שאתם בוחרים שרשרת תאורה, שימו לב כי ישנן מערכות המתאימות באופן ספציפי לחקלאות, לתאורה כללית וכן הלאה. צרו איתנו קשר ונשמח להמליץ לכם על שרשרת התאורה המתאימה לשימושים שלכם. לפרטים נוספים, התקשרו –09-7961386

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!