מערכות אוורור וחשיבותם ללולים

לולנות היא חלק משמעותי מהמשק בישראל, כאשר שמירה על תנאי מחיה נאותים בלולים היא חיונית. תחזוקת לולים היא משמעותית במיוחד, כאשר מערכות אוורור מהוות חלק ממערך התחזוקה. הקמת מערכת אוורור בלולים היא בעלת מספר תפקידים מרכזיים, וחשוב לבחור מערכת איכותית עבור כל לול בישראל.

מדוע חשוב להרכיב מערכות אוורור בלולים?

למערכת אוורור של לולים יש כמה תפקידים, והחשובים ביותר הם:

וויסות אקלים בלול

מדינת ישראל היא מדינה עם ימי שמש רבים במהלך השנה. החום והלחות ששוררים במדינה הקטנה שלנו קשים במיוחד לעופות שנמצאים בלולים עם עופות אחרים. כדי להקל על העופות ולווסת את הטמפרטורה בלול, חשוב להקים מערכת אוורור מקצועית. מערכת מהסוג הזה מאפשרת לסובב את האוויר בלול ולבצע תחלופת אוויר במהלך היום. הודות לכך, הטמפרטורות בלול הן נעימות ומאפשרות לשמור על רווחת העופות.

מניעת תחלואה

כאשר אוויר "עומד במקום", הוא עלול לגרום למעבר של חיידקים ומחוללי מחלה אחרים. כדי למנוע זאת, חשוב לבצע שחלוף אוויר באמצעות תנועה. מאווררים תעשייתיים ללולים מאפשרים להוציא אוויר החוצה מלולים, ולהכניס לתוכו אוויר חדש ונקי. באופן הזה, ניתן למזער את הסיכוי להעברת מחלות בין העופות שנמצאים בלול דרך קבע.

שמירה על רווחת העובדים

מלבד העופות, יש גם עובדים שנכנסים ויוצאים מלולים במהלך היום. לצד שמירה על רווחת העופות, חשוב גם לשמור על רווחתם של עובדי לולים. מערכת אוורור ללולים מעניקה לעובדי לולים סביבה נעימה יותר לעבוד בה, עם תחלופת אוויר ואחוזי לחות נמוכים יותר לעומת לולים ללא מערכת אוורור

התאמת מערכות אוורור לצרכים שלכם

מערכת אוורור מקצועית יכולה לשפר תפוקה בלולים ולשמור על אקלים נעים. כדי שזה יקרה, חשוב להתאים את המערכת לפי הפרמטרים הבאים:

  • מספר העופות וצפיפותם – גורם שמשפיע במידה ניכרת על סוג וכמות מערכת האוורור שצריך. כדי שהאוויר יגיע לכל העופות, צריך לקחת בחשבון את הכמות שלהם וגם את צפיפותם ברחבי הלול.
  • גודל הלול – פרמטר נוסף שמשפיע על כמות וסוג המאווררים שצריך לשים בלולים.
  • מגבלות הלול – מלבד גודל הלול, עשויות להיות מגבלות שונות אחרות בלול. התאמת מערכת אוורור תיקח בחשבון גם את המגבלות האלו, כמו כיווני אוויר טבעיים.

מערכות אוורור ללולים במאיר להב – הנדסת חשמל

מערכות אוורור שמיועדות ללולים הן בעלות מגוון תפקידים חשובים. כדי לספק לעופות ולעובדים בלולים תנאים מיטביים, חשוב לבחור מערכות אוורור מקצועיות שמותאמות ללול בדיוק. בחברת 'מאיר להב – הנדסת חשמל', אנו מספקים שירותי ייעוץ, התאמה והרכבה של מאווררים מקצועיים עבור לולים ותעשיות אחרות.

אנו נשמח לייעץ לכם אילו מאווררים מתאימים לכם – קטנים או גדולים, תלויים או רצפתיים, עם מערכות קירור או לא, עבור הלול שלכם. המאווררים האיכותיים שלנו יעשו את העבודה בצורה נפלאה, ויאפשרו לעופות לחיות בנוחות – גם בימים החמים בשנה.

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!