למה חשוב להשקיע במערכות אוורור לגידול קנאביס?

כידוע, קנאביס הוא צמח רפואי המשמש לטיפול בבעיות שונות כמו בעיות עיכול, חוסר תיאבון וגם במקרים קשים יותר כמו מחלות כרוניות וכאבים חזקים במיוחד.

יש מדינות שהשימוש בצמח הקנאביס הוא רשמי ומאושר. בישראל זה עדיין לא כך אבל המודעות לתועלת העצומה שמביא הצמח הזה עולה עם הזמן.

עם כל זאת יש כמה חממות קנאביס בארץ ונראה כי המגמה בעלייה. צמח הקנאביס הוא צמח מפונק שדורש תאורה ואוורור ולכן צריך להשקיע הרבה במכשור לגידול שלו. חלק מרכזי וחשוב בהצלחה לגידול הצמח נעוץ במערכת האוורור שבחממה.

איך מערכת האוורור משפיעה על הגידול של צמח הקנאביס?

כדי שהצמח יצמח בצורה איכותית ויפיק מעצמו כמה שיותר, הוא זקוק לתאורה ואוורור איכותיים. את הצמח מגדלים בחממות שאין שם לא אוורור ולא תאורה, לכן צריך לדאוג למערכות מלאכותיות.
אם הצמח לא יקבל את מה שהוא צריך כדי לגדול הוא לא יהיה אפקטיבי וכדי שהוא יסייע מבחינה רפואית צריך את הצמח במיטבו, אחרת הטיפול לא יצלח. חשוב להדגיש שהצמח זקוק לאוורור כל הזמן, אם המערכת תפסיק לעבוד לזמן מה הצמח עלול להיפגע ולא תמיד יהיה ניתן לשקם אותו.

צמח הקנאביס זקוק לאוורור טבעי, אוויר בתנועה. בחממה האוויר עומד ולא תנועתי ולכן, אם אתם מגדלים קנאביס אתם חייבים להשקיע במערכת אוורור איכותית וכמה שיותר טבעית. המאווררים צריכים להיות מאווררים תעשייתיים, איכותיים ובעלי מנוע חזק ועוצמתי. המאווררים אמורים להשתלט על כל שטח החממה וליצור תנועת אוויר כל הזמן. ככל שמערכת האוורור תהיה איכותית יותר, כך הצמח יצא איכותי יותר ותוכלו להפיק ממנו תועלת.

מה צריכים לכלול מאווררים לחממות קנאביס?

מאווררים לחממות קנאביס צריכים להיות חזקים ועוצמתיים. צריך לזכור שהם פועלים בחממה, מה שאומר שהם פועלים במקום בו הלחות גבוהה. לכן, הם צריכים להיות עמידים בפני תנאי לחות. התנאים בחממה לא מיטיבים עם מכשירי חשמל ולכן צריך לשים לב שקונים מערכת אוורור מספיק איכותית שמתאימה לתנאי חממות. כדאי שמאוורר לחממת קנאביס יהיה עשוי מפח מגולוון או מאלומיניום שהם חומרים יחסית עמידים. 

כדאי שתבדקו שהמאוורר שאתם רוכשים הוא בגימור של צבע עמיד שיחזיק מעמד בתנאי חממה.

אם יש אפשרות, העדיפו מאוורר שלו מתקן תליה ייעודי, מה שישפר את יכולות האוורור וממילא את איכות גידולי הקנאביס.

למה מערכות אוורור לחממות קנאביס רוכשים רק במאיר להב הנדסת חשמל?

גידול קנאביס זה לא כמו גידול של כל צמח אחר. הקנאביס משמש למטרות חיוניות ומצילות חיים ואין הרבה חממות כאלו בארץ. איכות הגידול משפיע על האפקטיביות של הצמח בתהליך הריפוי. ומה שמכריע עד כמה הצמח יהיה איכותי אילו תנאי האוורור בחממה. 

מערכת אוורור לחממות קנאביס היא לא דבר של מה בכך. צריך שהמערכת תהיה מספיק איכותית ותגרום לתנועת תמידית בכל שטח החכמה. חברת מאיר להב היא חברת הנדסת חשמל המספקת מגוון פתרונות חשמל ותאורה חכמות וחדשניות.

חברת מאיר להב פיתחה מערכת אוורור יחודית ועוצמתית במיוחד שמתאימה לחממות לגידול קנאביס ותספק לכם את הפתרון המושלם לגידול איכותי של הקנאביס.

פנו עכשיו לחברת מאיר להב שתספק לכם את מערכת האוורור הייחודית שלהם לחממות קנאביס.

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

נשמח לייעץ ולתת שירות

נשמח לייעץ ולתת שירות

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות חשמל במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!