איך מערכות אוורור שומרות על איכות הסביבה?

כאשר אתם שומעים את צמד המילים מערכות איוורור ודאי עולה לכם בראש מאווררים. אבל לא, מערכת אוורור לא תכלול תמיד מאווררים. בתוך קטגוריית מערכות האוורור, נכללות עוד מכונות שונות שתפקידן לאוורר קצת אחרת.

באילו תחומים עסקיים צריך מערכות אוורור?

מאווררים תעשייתיים הם מצרך חובה בבתי עסק מזהמים אבל לא רק. בתי עסק המאחסנים סחורה במחסני ענק צריכים לדאוג לאוורור המחסן. מפעלי ייצור ותעשייה נדרשים לקרר את המקום בו פועלות מכונות הייצור המפיצות חום רב. 

גם בתחום החקלאי נדרשים להתקין מערכות איוורור – לול תרנגולות, רפת פרות, חממות, מחסני אחסון כלים חקלאיים ועוד. כל אלו צריכים אוורור תמידי.

בשביל יש את מאיר להב הנדסת חשמל בע"מ. אצל מאיר להב יתאימו לבית העסק שלכם את מערכת האוורור הטובה ביותר שיכולה להיות. 

מהי סכין אוויר?

סכין אוויר היא דוגמא למערכת אוורור שיכולה להתאים לעסקים מסוימים. מכונה זו משמשת לייבוש מהיר, קירור, ניגוב ונקיון. במפעלי יצור מכונה זו מוכרת מאוד. הרי לפני שאורזים את המוצר, חייבים לייבש אותו באופן טוטלי. גם בתעשיית המזון יש שימוש נרחב בסכין אוויר, כדי לקרר את המזון החם לפני האריזה. ובדיוק בשביל זה יש את סכין האוויר. אנו בלהב מאיר מומחים בהתאמת סכיני אוויר לחברות תעשיתיות בהתאמה אישית מושלמת לצרכים העסקיים הנדרשים. 

איזו מערכת אוורור קיימת לשימור סביבה ירוקה?

בבתי עסק רבים חייבים להפעיל מכונות הפולטות את החומרים הרעילים העלולים להזיק לעובדים בסביבה.

במפעלים רבים כמו גם בבתי עסק קטנים המעניקים שירותים שונים, מתרחש זיהום אוויר כתוצאה משימוש במכונות שונות. אצל מאיר להב תמצאו פתרונות הנותנות מענה לבעייה זו. קיימות מכונות בפורמטים שונים השואבות באופן נקודתי את החומר המזהם הנפלט, עוד לפני שהוא מצליח למלא את חלל החדר. כלומר, לא מאווררים את כל החדר כדי שתחלופת האוויר תהיה גדולה, אלא מתמקדים באופן נקודתי בנקודת התורפה של המכונה וממנה שואבים את הלכלוך. כך אתם מוגנים מתביעות עובדים עתידיות. מכונות אלו לא אמורות להזיק בצורה כזו לנמצאים בסביבתן וממילא בריאות העובדים מוגנת. לא מומלץ לחסוך כאשר מדובר בבריאות שלכם ושל העובדים שלכם. 

לא משנה מה תחום העסק שלכם! במאיר להב ימצאו לכם פתרון אוורור

אנו בלהב מאיר הצלחנו למצוא פתרונות חשמל למאות עסקים תוך שמירה על איכות הסביבה והפיכתה לירוקה יותר. אנו מתמחים בכל מה שקשור לפתרונות במזהמי אוויר, תאורה לשטחי תעשיה, מערכות אוורור ועוד. 

מהניסיון שלנו למדנו, כי לכל בעל עסק יש לאן לקדם את המערכות הפועלות במפעלים שלו. חשוב שתדעו כי לתאורה ולאוויר שיש במפעל שלכם, יש השפעה אדירה על הסובבים אתכם ועל הלקוחות שבאים לבקר ולהתרשם. 

מוזמנים להכיר את מאיר להב הנדסת חשמל. אצלנו העסק שלכם יקבל מענה מושלם לצרכי החשמל התעשייתיים שלו. גם לכם מגיע להנות משירות, איכות ועבודה טובה. השאירו כאן פרטים להתייעצות עם המומחים שלנו. 

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!