תכנון מערכות מיזוג אוויר

אם גם אתם עומדים בראשו של בית עסק, אחת המטרות הגדולות שלכם היא להבטיח סביבת עבודה ראויה. תכנון מערכות מיזוג אוויר חיוני לכל העסקים באשר הם, אך בעיקר למפעלים תעשיתיים. החברה שלנו מזמינה אתכם לחבור אלינו, יחד נתכנן בעבורכם את פתרונות האוורור היעילים ביותר!

מטבע הדברים, במפעלים נפלטים המון גזים רעילים וישנן כמויות אדירות של אבק ופסולת. בנוכחותם, צריכים העובדים שלכם לתפקד כמצופה מהם. מערכות האוורור המתקדמות והמותאמות אליכם, מבססות את תנאי העבודה האידיאלים לצוות העובדים שלכם. 

מערכות האוורור המתקדמות שלנו מתאימות לשלל מפעלים:

  • חממות מותאמות לקנאביס וחממות לגידולים שונים
  • מפוחים למפעלי תעשייה בכל תחום
  • ונטות לולים ורפתות ועוד…

איך מערכות האוורור תורמות לעבודה יעילה יותר?

על מנת להמחיש עד כמה מערכות האוורור תורמות ויעילות, צריך לתאר דווקא שגרת עבודה ללא פתרונות מיזוג אוויר: הגזים שנפלטים וכמויות האבק, פוגעים בשגרת העבודה עצם נוכחותם במפעל. העובדים שלכם לא יוכלו להכיל לאורך זמן את הסביבה המזוהמת בה הם עובדים, מה שעלול להוביל לאחד משני המקרים הבאים:

  • עובדים שלא יצליחו לעבוד לאורך זמן במפעל שלכם
  • עובדים שהתפוקה והיעילות שלהם תיפגע בעקבות תנאי העבודה

התקנת מערכות האוורור היא החובה שלכם כלפי העובדים! תהליכי ייצור כוללים מטבעם לא מעט גזים ופסולת, והדרך שלכם להבטיח מרחב עבודה נקי היא עם התקנת המאווררים. כשהאוויר נקי, קל יותר לעבוד, להתמיד ולעמוד ביעדי המפעל. במידה ולא, אתם פוגעים ביעילות שלכם כעסק.

תכנון מערכות מיזוג אוויר לבית העסק

 

כל תעשייה והמערכת שלה

פתרונות האוורור המתקדמים שלנו מותאמים נקודתית לתחום התעשייה תוך לקיחת כל הפרמטרים הנדרשים החל מדרישת תדירות תחלופת אוויר, ספיקת אוויר, שיפור אקלים, צריכת אנרגיה, שטח התעשייה ועוד רבים. הפתרונות שלנו אינם קבועים בגודלם ובתכליתם, אלא שאנו מייצרים הכל בהתאמה אישית אליכם! 

ישנה מערכת אוורור מתקדמת? משדכים לה גם מתקן תלייה!

מערכת האוורור צריכה להיתמך על ידי מתקן ייעודי, וגם אותנו אנו מספקים לכם! אינכם צריכים לחפש נותן שירות חיצוני שידאג לכם למתקן, אלא שאנו מבצעים התקנה מושלמת שמעניקה לכם מענה איכותי לכל הנדרש! אנו מאמינים כי מעבר לפן הפונקציונאלי של המאוורור ומערכות המיזוג, ישנה חשיבות גם לחזות האסתטית שתשמר את נראות המפעל.

"האם מערכות האוורור שורדות את הקיץ והחורף?"

בישראל אמנם החורף איננו ארוך, אך אפשר לומר כי בשנים האחרונות החורף איננו קל. במילים אחרות? פתרונות האוורור צריכים להתאים לכל מזג אוויר ולטמפרטורות הקיצוניות – החמות והקרות. פתרונות האוורור שלנו ידועים בעמידות הגבוהה, וביכולת שלהם לתפקד ולהישמר בכל מזג אוויר – מהחורף ועד הקיץ. 

הצרכים שלכם, הפתרונות שלנו

בשונה מפתרונות אוורור אחרים המוצעים לכם כמוצרים מוגמרים, אנו מציעים לכם פתרונות בהתאמה אישית! כל מוצר שלנו מבוסס ומיוצר בהתאמה לצרכים שלכם – מתכלית המוצר, דרך גודלו ועד התחשבות מלאה בתקציב שיש לכם. מאחר ואנו מייצרים הכל בהתאמה אישית אליכם, הרי שישנו פוטנציאל חיסכון אדיר בעלויות. מדוע? משום שאתם לא צריכים לרכוש מוצרים עם פונקציות שאינן רלוונטיות לכם – אלא שאתם משלמים אך ורק על המוצר הספציפי שאתם צריכים. 

נתאם אתכם פגישה, לאורכה נכיר אתכם ואת אופי העבודה שלכם. פתרונות מערכות מיזוג אוויר יתוכננו בהתאמה מלאה לאופי המפעל וגודלו, כך שיהיה ניתן להבטיח סביבת עבודה נאותה לצוות העובדים שלכם! לפרטים נוספים, פנו אלינו!

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!