מפוחים תעשייתיים למפעלים, מסעדות ורפתות

כבעלי עסקים, יש לכם אחריות לא רק כלפי הלקוחות שלכם, אלא גם כלפי העובדים. ישנו קשר ישיר בין סביבת העבודה, ובין שביעות רצון העובד ממקום העבודה. אנו מזמינים גם אתכם לעשות צעד קטן שיצור אפקט גדול:

התקנת מפוחים למפעלים, רפתות, לולים, מוסדות ושלל תעשיות! תפקידו של המפוח הוא לאוורר את החלל המיועד, כך שהעובדים שלכם יוכלו ליהנות מסביבת עבודה מאווררת, פחות רעילה ויותר נעימה!

מה חשוב שגם אתם תדעו על מפוחים תעשייתיים של "מאיר להב"?

  • אנחנו מתגאים בתוצרת כחול לבן, גם עם מפוחים למפעלים
  • המפוחים שלנו מיוצרים ע"י חומרים הגלם האיכותיים והעמידים ביותר
  • ניתן לעשות שימוש במפוחים במסעדות, מפעלים, רפתות, חממות ועוד…

אז מה אתם כבר יודעים על המפוח?

מרבית הלקוחות שלנו יודעים שהם צריכים מפוח, אך לא תמיד יודעים מה הוא באמת עושה. אז נכון, המפוח שיותקן ידאג לכל מה שאתם צריכים (עם אפס התערבות שלכם), אך כדאי שגם אתם תדעו מהו תפקידו: על מנת להמחיש בצורה בהירה את תפקידו של המפוח, נציג תחילה דווקא את המאוורר – הביתי והמוכר.

כידוע, בעת שאתם מפעילים את המאוורר, אתם נהנים מזרימה וכניסה של אוויר שמקלות את עומסי החום שבחלל.

המפוח, עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה: במקום להזרים אוויר אל החלל, הוא מוציא אוויר מהחלל. זו הסיבה שהמפוח חיוני כל כך במפעלים שונים הסובלים מריחות לא נעימים וגזים רעילים שרוצים לפנות.

המפוח עובד נונ-סטופ, כך שהחשש מחוסר הנוחות האפשרי, איננו רלוונטי. אפשרו גם אתם לעובדים שלכם לעבוד בסביבה נקייה יותר!

מפוחים למפעלים, מסעדות ורפתות

האוויר נחוץ? לא תמיד

מובן כי האוויר חיוני, ולא ניתן לקיים חיים בלעדיו. עם זאת, במפעלים ותעשיות שסובלים המון פעמים מחללי עבודה "מחניקים", המפוחים "שואבים" את האוויר שאיננו חיוני, ומבססים את התנאים לסביבה מאווררת ונעימה יותר. המפוח למעשה תומך את תהליכי תחלופת האוויר, כך שהעשן, הגזים והריחות שאינם רצויים, ידחפו החוצה.

שימו לב כי במפעלים בהם נפלטים גזים רעילים בתהליכי הייצור והעבודה, המפוחים והמצאות מערכות אוורור מתאימות הם קריטים!

המאפים המשובחים? בפרונט! הריחות הלא נעימים? בחוץ!

אחד העסקים הטעימים ביותר הוא ללא כל ספק עסק של מאפייה. לצד הריחות הנעימים והטעמים המשובחים, גם ישנו עשן וריחות קצת פחות טובים שרוצים וצריכים להוציא מהמאפייה. מה שאתם לא יכולים לעשות בעצמכם, המפוח יעשה בשבילכם! פתרון האוורור החכם והמתקדם למעשה משרת אתכם כפליים:

  • סינון הריחות הרעים על מנת לבסס סביבת עבודה נעימה לעובדים
  • מונעים מצב בו הריחות הרעים יחדרו אל המאפייה ואל אזור שירות הלקוחות

משרתים לקוחות בסביבת הייצור? מפוח בגדר חובה!

ישנם המון עסקים שמארחים לקוחות בסמוך למפעל הייצור שלהם. לדוגמא:

  • מסעדות המחולקות לאזור הושבה ומטבח
  • מאפיות – אזור שירות ללקוחות + מאפייה מרכזית
  • מרכזי מבקרים שונים בלולים, רפתות ומפעלים ועוד…

המשמעות היא שיש לכם אחריות לא רק כלפי העובדים שלכם, אלא גם כלפי הלקוחות. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם עד כמה תיפגע חווית האירוח של לקוחות המסעדה, בעת שהארוחה שלהם תבושם בריחות של טיגון וצלייה. המפוח הכרחי גם לכם, אלו העובדים בעסקי המסעדנות והאירוח!

מדוע דווקא המפוחים שלנו?

מכל הסיבות! ראשית, אנחנו תורמים להעצמת השוק המקומי, זאת עם ייצור כחול-לבן ישראלי בלבד! מעבר לכך, אנו מתאימים את כל הפתרונות שלנו, לרבות מפוחים למפעלים בהתאמה מלאה ללקוח.

אצלנו ב"מאיר להב הנדסת חשמל" לא תמצאו "מדף מוצרים", אלא שכל מוצר מותאם במידות ובחומרים לצרכים המאפיינים את העסק שלכם. אנו עובדים יחד אתכם בשיתוף פעולה מלא, וקשובים דרך קבע לכל צורך, בקשה ואתגר.

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!