מכירת גרילנדות איכותיות, עמידות ומעוצבות

אתם רוצים לקשט את מרפסת השמש עם מערכת תאורה דקורטיבית? החלטתם להשקיע בעיצוב בית העירייה? אתם זקוקים לפתרונות תאורה בלול או ברפת? אנחנו ב"מאיר להב", שמחים להציע לכם מגוון רחב של מערכות תאורה, ביניהן: מילניום 101, מילניום 102, לדיום 104 ולדיום 105. 

כשאתם מתעניינים לגבי רכישת גרילנדות, אתם בודקים מספר דברים: מהו אורכה של הגרילנדה, מהי עמידותה, האם היא מותאמת לתנאי החוץ, האם ישנן המלצות על החברה ומערכת התאורה ובעיקר – כמה היא עולה? 

רגע לפני שגם אתם מתחדשים בגרילנדה ומאירים את הבית או העסק, חשוב שתזכרו: השקעה בגרילנדות איכותיות היא השקעה לטווח הארוך. גרילנדות במחירים זולים-מחשידים? ככל הנראה, לא יעמדו בהצלחה במבחן הזמן ויהיה עליכם להחליף אותן מוקדם מן הצפוי…

הפח שקל מאד ליפול בו עם רכישת מערכות התאורה

מכירת גרילנדות מוצעת לקהל הפרטי והעסקי. כידוע, שרשראות התאורה תורמות גם פרקטית, אך גם עיצובית. מרפסות וחצרות, בתי עסק, רחובות הערים ובתי העירייה, מרכזי קניות ובנייני מגורים – כל אלו מקושטים בגרילנדות שמוסיפות אור וצבע. 

אז מה כבר יכול להיות מסובך כל כך עם רכישת גרילנדות? כצרכנים נבונים, סביר כי גם אתם מבצעים השוואת מחירים. זהו צעד צרכני נבון, אך חשוב לזכור: המחיר הוא לא הכל. המטרה של השוואת המחירים היא לא להשוות רק את המחיר הסופי, אלא גם את התכונות של הגרילנדות המוצעות לכם.

ישנם אתרים (בעיקר מחו"ל), המציעים מכירת גרילנדות במחירים נמוכים מאד. וכך, אין באמת התלבטות – קונים! מהר מאד, מבינים רוכשים רבים כי במחיר הזול הם לא קנו רק גרילנדה, אלא גם אכזבה ותסכול. מהן "השורות הקטנות" מאחורי אותם מחירים זולים?

  • חומרים זולים ואיכות מוצר ירודה
  • מערכות תאורה שלא עמידות בתנאי חוץ
  • אספקה שיכולה לקחת המון זמן, לעתים גם חודשיים
  • לא אהבתם את המוצר? לא תמיד ניתן להחזיר אותו
  • הגרילנדות לא מגיעות עם תעודת אחריות

תנו לנו להאיר אתכם: מכירת גרילנדות בייצור כחול לבן!

אתם לא רוצים להמר על מערכות התאורה החדשות שלכם? אתם נמצאים במקום הנכון! אנחנו ב"מאיר להב" מציעים לכם פתרון איכותי ועמיד, פרקטי ודקורטיבי שיאיר אתכם! מכירת גרילנדות דרכנו מוצעת לאנשים פרטיים ועסקים, כאשר באפשרותכם לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:

  • רכישת מערכת תאורה מוכנה באורכים שונים
  • תכנון מערכת תאורה בהתאמה אישית בהתאם למידות הרצויות

מה מאפיין את הגרילנדות שאנו מוכרים?

  • ייצור כחול לבן – איכות ללא פשרות!
  • התאמה מלאה לתנאי חוץ – בקיץ ובחורף
  • עמידת גבוהה – מוצר שישרת אתכם לאורך זמן

תוכלו להתרשם כאן באתר שלנו ממגוון המערכות שאנו מציעים למכירה! לפרטים נוספים אודות מערכות התאורה של "מאיר להב",
אתם מוזמנים לפנות אלינו עכשיו – 09-7961386. נשמח לייעץ ולהתאים לכם את הגרילנדות המתאימות ביותר לשימושיכם. 

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!