גירלנדות ותאורה לחממות – איך בוחרים?

גירלנדות ותאורה לחממות – איך בוחרים?

פתרונות תאורה מתקדמים לא רלוונטיים אך ורק לאנשים פרטיים בכותלי הבית שלהם, אלא גם לעסקים. אם גם ברשותכם חממות, הרי שאתם מודעים לחשיבות הרבה שבהתקנת גירלנדות ותאורה לחממות. כמו כל בחירה שאתם עושים המשפיעה על העסק שלכם בצורה ישירה או עקיפה, גם בנושא זה של תאורה חשוב לבחור בטוב ביותר.

מערכות התאורה המותקנות כיום מגיעות בשלל דגמים ואופנים, כדוגמת שרשראות תאורה וגירלנדות לחצרות וחללי חוץ. רגע לפני שגם אתם בוחרים בפתרונות התאורה המתקדמים עבור החממה שלכם או בית העסק, הכירו את הדגשים לבחירת הפתרונות האיכותיים ביותר:

אל תתפשרו על תוצרת ישראלית

מעבר לכך שעם בחירתכם בתוצרת ישראלית אתם תורמים רבות לשוק  המקומי, הרי שאתם גם יכולים להיות שקטים כי אתם בוחרים בגירלנדות ובתאורה לחממות בסטנדרט המחמיר והקפדני ביותר. תווית ישראלית מעניקה לכם את השקט כי מדובר על מערכות תאורה ש"יספקו את הסחורה", זאת בשונה ממערכות אחרות המיוצרות במדינות רחוקות שטיבן לא תמיד ידוע. מאחר ומדובר על העסק שלכם שדרכו אתם מתפרנסים, הרי שאין מקום להימורים – אלא אך ורק לטוב ביותר. לצד הייצור כחול-לבן, הבטיחו גם כי המערכות באישור מכון התקנים הישראלי.

האם מערכות התאורה מתאימות לתנאי חוץ?

כידוע, גירלנדות ותאורה לחממות שאתם עתידים להתקין בחממה, צריכות להיות מותאמות לתנאי חוץ. כשמדובר על תנאי חוץ מדובר בעיקר על עמידות לטמפרטורות גבוהות מאד המאפיינות את החודשים יולי ואוגוסט, וכמובן שאת החודשים הקרים בהם ישנו מזג אוויר סוער שיכול לפגוע במערכות התאורה. כל עוד תרכשו מערכות עמידות, אתם יכולים להיות שקטים כי בכל מזג אוויר, המערכות ימשיכו לתפקד. הדבר האחרון שתרצו לגלות בדיעבד הוא שהותקנה אצלכם מערכת תאורה שאינה עמידה לתנאי מזג אוויר קיצוני – לטמפרטורות נמוכות ולגשמים עזים.

תעודת אחריות – עד כמה היא חשובה?

רכישת מערכות תאורה מתקדמות ואיכותיות לא באמת מספיקה. כשהכל טוב? הכל טוב. ומה קורה בעת שאתם מגלים כשל או ליקוי במערכת התאורה? כל עוד תרכשו גרילנדה איכותית, הרי שהסבירות לכשלים שכאלו אינה גבוהה. עם זאת, חשוב שתקבלו את המענה האיכותי ביותר באירועים בלתי צפויים. על כן, הבטיחו מראש כי לאחר ההתקנה אתם מקבלים אחריות מהחברה שביצעה את העבודה. פרק זמן סביר לאחריות? כשנתיים.

האם מערכות התאורה מותאמות אליכם אישית?

מצד אחד תוכלו לרכוש מערכות תאורה במידות קבועות (כמו אלו שניתן לרכוש בחנויות השונות), אך מצד שני תוכלו ליהנות מהתאמה אישית לצרכים שלכם. כבעלים של חממה, הרי שאתם זקוקים לפתרונות מאד ספציפיים בהתאם לגודל החממה, הגובה שלה וצורתה. לכן, בחרו מראש בחברה שמציעה לכם התאמה אישית ומלאה בהתאם למידות הנדרשות. כך, אתם עתידים לקבל את הפתרון המדויק ביותר בעבורכם.

בחרו בחברה ותיקה עם ניסיון עשיר

חברה עם ניסיון ועם רזומה של פרויקטים מוצלחים תמיד תהיה עדיפה יותר. חפשו אחר חברה שכבר העניקה שירות דומה לזה שאתם רוצים לקבל. מדוע? משום שככל שהיא צברה יותר ניסיון, כך היא מיומנת יותר בכל שלבי התהליך:

  • התאמת הפתרון המלא בהתאם לצורך שלכם
  • יכולת להסתכל צעד אחד קדימה
  • פתרונות איכותיים גם במצבים מורכבים יותר
  • שירות יסודי, מקיף ואחראי

ודבר נוסף: אמנם שיחת ההיכרות הראשונה תתבצע בשיח טלפוני שבו ימסרו פרטים כלליים, אך בהמשך נציגי החברה צריכים להגיע אליכם. המטרה? לבדוק את השטח מקרוב, להבין את גודל הפרויקט, אילו מערכות תאורה הם המתאימים ביותר והאם ישנם אתגרים הזקוקים למענה מיוחד.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל צורך, שאלה או בקשה!

מאיר להב הנדסת חשמל

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!