גרילנדה לתעשייה – אישור ממכון התקנים וייצור בהתאמה אישית!

בחצרות הבתים, ברחובות הראשיים בערים, מחוץ לבנייני העירייה, במרכזי הקניות וגם (ובעיקר) בחקלאות – הגרילנדות נמצאות פשוט בכל מקום! רגע לפני שאתם מתכננים את הגרילנדות למפעל, ללול או לחממה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהתרשם ממגוון המוצרים שלנו. 

ב"מאיר להב" אנו לא מציעים רק גרילנדות, אלא הרבה מעבר:

  • אישור ממכון התקנים הישראלי
  • ייצור ישראלי כחול-לבן
  • ייצור גרילנדות בהתאמה אישית לפי דרישה
  • מוצר איכותי – עמידות בתנאי מזג האוויר

תו האיכות שאתם מחפשים – מכון התקנים הישראלי

הגרילנדות מותקנות בסופו של דבר בחממה, ברפת או בלול – בעסק שלכם. כבעלי עסקים, אתם מעניקים חשיבות לכל מוצר הנרכש ונכנס אל בית העסק, כאשר המטרה היא להבטיח את הטוב והבטיחותי ביותר. אנחנו ב"מאיר להב" שמחים להציע לכם גרילנדה לתעשייה לה משודך תו איכות באישור מכון התקנים הישראלי! 

תורמים להנעת הכלכלה בשיאו של משבר הקורונה: ייצור ישראלי

הסיבה שעסקים רבים מעוניינים לרכוש גרילנדה לתעשייה בייצור כחול לבן כפולה:

  • ייצור ישראלי נחשב איכותי ועמיד יותר
  • תרומה לעסקים מקומיים והנעת הכלכלה

בימים מורכבים אלו (כן, משבר הקורונה), יותר ויותר אנשים מצהירים כי הם בוחרים להשקיע את כספם בתוצרת מקומית בלבד, זאת מתוך רצון לתרום לשיקום והנעת הכלכלה. אנחנו ב"מאיר לב" מתגאים בייצור ישראלי – כחול-לבן, גם בימים מורכבים אלו ובכל ימות השנה!

גרילנדה לתעשייה - אישור ממכון התקנים וייצור בהתאמה אישית!

"אתם מייצרים גרילנדות לפי מידות? אני צריך משהו מאד ספציפי"

בהחלט! כל לול, רפת או חממה מאופיינים בסביבת עבודה שונה, גודלם אחר ופתרונות התאורה הנדרשים בהם – שונים. אנחנו לא מחייבים אתכם בגרילנדות בגדלים קבועים, אלא להפך – פועלים מולכם בגמישות מלאה ומייצרים לכם גרילנדה לתעשייה בהתאמה אישית! איך זה עובד? אתם נותנים לנו מידות – אנחנו מייצרים!

חשוב להדגיש: היכולת שלנו להתאים ולייצר לכם פתרונות לפי דרישה, חוסכת לכם המון כסף. במקום לרכוש מוצרים שהם "ליד" או "כמעט", ניתן לרכוש מוצרים מדויקים בפתרון שהם מציעים (מגודל ועד שימוש). בין גופי התאורה המוצעים דרכנו: מילניום 101 המאופיין בבידוד כפול.

עמידות בתנאי חוץ? גרילנדות לתעשייה של "מאיר להב"

כפי שהבנתם, גרילנדה איכותית לא מאופיינת בתכונה אחת, אלא במספר תכונות. עם זאת, התכונה החשובה ביותר שמגדירה גרילנדה לתעשייה כאיכותית היא העמידות בתנאי חוץ. לצד גופי התאורה שמאירים את החללים הפנימיים, הגרילנדות מאירות ומקשטות את אזורי העבודה בתנאי חוץ. כתוצאה מכך, הן חשופות לפגיעות שונות בחסות מזג האוויר (מימים גשומים ועד ימי שרב). 

הגרילנדות שלנו עמידות לכל תנאי מזג האוויר, כך שתוכלו להתקין אותן בראש שקט, תוך הידיעה כי יש מי שדואג להאיר לכם את הדרך… 

מעוניינים להציב גרילנדות בעסק שלכם, במפעל התעשייתי או בחממה? פנו אלינו עוד היום, נשמח להציע לכם פתרונות איכותיים המותאמים לתקציב ולצרכים שלכם – 09-7961386

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!