מערכות חשמל, אוורור ותאורה לבית העסק שלכם

מערכות חשמל, אוורור ותאורה לבית העסק שלכם

בית העסק שלכם הוא ממש כמו ילד קטן – כזה שצריך למלא אחר כל צרכיו על מנת שהוא יגדל. בעוד ישנם שירותים שונים שתוכלו לוותר עליהם במסגרת הפעילות העסקית שלכם, הרי שישנם כאלו שממש לא. תכנון מערכות חשמל לתעשייה הוא אחד מאותם דברים נחוצים, חיוניים והכרחיים – שגם תורמים לגדילתכם כעסק. כל בית עסק בעל צרכים שונים ואפיונים שונים, ועל כן יש להתאים לכל עסק ברמה האינדיבידואלית את המענה האיכותי, המדויק וההולם ביותר.

העסקים הזקוקים למענה המשולש: חשמל, אוויר ותאורה

ישנם עסקים שלא יכולים להסתפק אך ורק במערכות חשמל לתעשייה, אלא שהם צריכים קצת יותר מזה. עסקים שכאלו יכולים להיות לדוגמא:

  • מאפיות גדולות
  • מפעלים מכל סוג
  • רפתות ולולים
  • מוסדות חינוך / ממשל 
  • חממות קנאביס ועוד…

החברה שלנו מציעה פתרון משולש ואיכותי, כאשר כולו ניתן תחת קורת גג אחת – מחברה אחת בלבד. כל שירות שאנו מציעים, מותאם ברמה האישית לכל לקוח, כאשר אנו לוקחים בחשבון מספר דברים:

  • גודל המערכות הנדרשות (לטובת התאמה אישית)
  • הצורך עליו אמורה לענות כל מערכת
  • תקציב אישי שיש ללקוח

יש ברשותכם רפתות ולולים? מערכות תאורה מתקדמות

כידוע, ישנם עסקים שעובדים במתכונת נרחבת של 24/7, כמו גם עסקים שיום העבודה שלהם מתחיל בשעות הקטנות של הלילה. תוכלו לתפעל את העסק שלכם בלי המון דברים, אך על חשמל זמין ועל תאורה – לא באמת תוכלו להתפשר. אנו שמחים להציע גם לכם מערכות תאורה מתקדמות ומותאמות אישית! אנו מאמינים מאד במוצר שלנו, ועל כן מעניקים לכם גם אחריות של שנתיים שלמות. מערכות התאורה שלנו מאופיינות בתכונות מרשימות:

  • בידוד ברמה גבוהה
  • עמידות בתנאי חוץ

כל פרוייקט שאנו עושים, שם את הדגש על המענה הפונקציונאלי ועל המענה החזותי. כך לדוגמא, עם מערכות התאורה. אמנם התכלית של התאורה היא לאפשר לכם לעבוד ללא כל הגבלה וללא תלות בשעות היום, אך אין זה אומר שהפתרון לא צריך להיות אסתטי וכזה שיתרום חזותית לרפת, ללול או למפעל שברשותכם.

נושא נוסף שיעניין אתכם: מאוורר ללולים >>>

איך תבחרו חברה המעניקה שירותי תכנון מערכות חשמל לתעשייה?

מערכות חשמל, אוורור ותאורה לתעשייה

כשמדובר על פתרונות לתעשייה, מדובר על פתרונות נרחבים ובהיקפים גדולים. לכן, עוד לפני שחושבים על הפתרונות הספציפים והמתאימים ביותר, צריך להעניק חשיבות לחברה המבצעת. המטרה: להבטיח עבודה יסודית, מוקפדת וכזו שתחפוף לתכניות העבודה המתוכננות. על מה חשוב לשים את הדגש?

ראשית, ניסיון. חברה בעלת ניסיון לא מבטיחה רק את התוצרים הטובים ביותר, אלא גם תהליך עבודה מפרה, משמעותי וכזה שנצמד לזמנים שהוגדרו מראש. חברה בעלת ניסיון מלווה אתכם במקצועיות חסרת פשרות לאורך כל תהליך, תוך איתור הצורך שלכם והצעת פתרונות איכותיים. 

שנית, זמינות. ישנם פרוייקטים שעליכם לסיים אותם תוך זמן מוגדר מראש. חשוב מאד להבטיח כי החברה יכולה להתייב בפניכם על זמינות גבוהה, תוך עמידה בזמנים הנדרשים. החברה שלנו, תתכנן מולכם לוח זמנים מפורט לכל שלבי העבודה, תוך התחייבות להשלים משימות בפרק  הזמן שהוגדר.

וחשוב לא פחות: מניפת השירותים. בתעשייה, ישנו צורך בפתרון של חשמל, אוורור ותאורה. ככל שתעבדו עם פחות ספקים או חברות, כך טוב יותר. התנהלות מול גורם אחד המספק לכם את כל השירותים חוסכת זמן ומייעלת את העבודה.

נשמח להיות בקשר ולעמוד לשירותכם בכל פנייה או בקשה!

מאיר להב הנדסת חשמל

לקבלת ייעוץ
לקבלת ייעוץ

מלאו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לספק לכם פתרונות במיוחד לצורך שלכם

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!