מאווררים תעשייתיים – שימושים ויתרונות

מאווררים תעשייתיים – שימושים ויתרונות

 

מאווררים תעשייתיים – שימושים ויתרונות

סביר כי בבית הפרטי שלכם אתם נהנים מפתרון של מזגן לטובת קירור וחימום החלל. עם זאת, עוד הרבה לפני שהמזגנים הפכו פופולריים כל כך ולמצרך חובה בכל בית, היו אלו המאווררים. פעולתו של המאוורר ידועה לכל, והשימוש הפרטי בו רלוונטי גם בימים אלו וניתן לראות אותו בבתים, חנויות, משרדים וכיוצא בזה.

לצד המאווררים המותאמים לשימוש הביתי, גם ישנם מאווררים גדולים יותר – מאווררים תעשייתיים. במה הם שונים ממזגנים? בעוד המזגן מצנן את האוויר והופך את החלל לקריר יותר, המאוורר רק מניע את האוויר וכך ניתן לחוש בהקלה בחללים חמים.

ישראל, כמדינה שטופת שמש, מציבה אתגרים שונים שצריך לא רק להתמודד איתם, אלא גם להתכונן אליהם מראש. רכישת מאוורר תעשייתי טרם עונת הקיץ, יכולה להבטיח לכם, לעובדים שלכם וגם לאורחים שלכם (בהתאם לאופי בית העסק), כי עומס החום הכבד לא ישפיע על הפעילות שלכם. ניתן לשלב מאווררים תעשייתיים בעסקים שונים, ובהתאם לצרכים שלכם לבסס התקנה קבועה על תקרה או קיר, או ליהנות מהמאוורר כמכשיר נייד שניתן לשנות את מיקומו.

מאוורר תעשייתי – איך הוא פועל ובמה הוא שונה ממאוורר לשימוש פרטי?

המאוורר התעשייתי לא שונה מזה הפרטי: מדובר על מכשיר הפועל באמצעות חשמל, כאשר עם הדלקתו ניתן ליהנות מחלל מאוורר הודות למנוע שבפעולתו מסובב את הלהבים (הכנפיים של המאוורר). כך, האוויר נדחף ונוצרת לה זרימת אוויר שיוצרת חלל נעים יותר וחם הרבה פחות. מה מאפיין ספציפית את המאוורר התעשייתי?

  • מדובר על מאוורר חזק ומסיבי יותר בהשוואה לזה הפרטי
  • ניתן לעשות בו שימוש בענפים שונים כמו חקלאות
  • מאוורר תעשייתי מתאים לעסקים כדוגמת מתחמי אירועים

מאוורר תעשייתימאוורר תעשייתי ואזורי תעשייה – מאווררים תעשיתיים הינם פתרון איכותי ויעיל

 

ישנם לא מעט עובדים שיום העבודה שלהם אינו תחום בתוך משרד ממוזג. עובדים אלו לא אחת עובדים ממושכות תחת כיפת השמיים, גם בימי הקיץ החמים. מקומות העבודה של עובדים אלו כוללים אזורי תעשייה, לולים, שטחים חקלאיים, חממות קנאביס וכיוצא בזה. מאחר ופתרון של מזגן אינו אפשרי, הרי שמאווררים תעשייתיים הופכים להיות המענה האיכותי, וגם הזול ביותר. אמנם לא מדובר על מאוורר שבפעולתו מקרר, אך העובדה כי הוא מניע את האוויר יוצרת הקלה משמעותית בחום והופכת את השהות בחלל החיצוני לנעימה הרבה יותר.

מאוורר תעשייתי ומתחמי אירועים – בעונת האירועים החמה

עונת הקיץ נחשבת לעונה החמה ביותר – גם בכל הקשור לענף האירועים. ישנם לא מעט גני אירועים המציעים חווית אירוח תחת כיפת השמיים – במרחבים מוריקים ואפילו בטבע. על מנת שהאורחים ייהנו מאירוע בלתי נשכח, יש להבטיח גם פתרון איכותי שבאמצעותו יהיה ניתן להקל על עומס החום – גם בשעות הערב בתקופת אירועי הקיץ. מאוורר תעשייתי ממוקם על רחבת הריקודים, כך שכל האורחים יוכלו ליהנות ממשב רוח מרגיע ונעים.

היתרונות של המאוורר התעשייתי

רבים נוטים להשוות בין מאוורר תעשייתי ובין מזגן. חשוב להבין כי למרות ההשוואה המתבקשת, מאווררים תעשייתים המון פעמים נותנים את המענה דווקא במקומות בהם לא ניתן ליהנות מפתרון של מזגן (אזורי חקלאות, לולים וכן הלאה). עם זאת, בעת שמבצעים את השוואה בכל זאת, מגלים כי המאוורר התעשייתי מחזיק במניפה רחבה של יתרונות:

  • רכישת מאוורר תעשייתי זולה מהתקנת מזגן
  • הוצאות חשמל נמוכות בהשוואה להוצאות על מזגן
  • אפשרות לנייד את המאוורר בהתאם לצרכים המשתנים
  • סבירות נמוכה יותר לתקלות – שלא כמו במזגנים
  • מאוורר נחשב לידידותי יותר לסביבה בהשוואה למזגן
  • מבחר רחב של דגמים שניתן להתאים לצרכיו של כל אחד

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל צורך, שאלה או בקשה!

מאיר להב הנדסת חשמל